AKTUALNOŚCI

NIE UCZYMY GŁUPOT

Cześć, jestem JACO.

Swoje doświadczenie wojskowe zdobywałem głównie podczas 18 letniej służby w jednostce specjalnej JW 4101 (1Pułk Specjalny Komandosów, po zmianie nazwy Jednostka Wojskowa Komandosów) oraz podczas działań bojowych w czasie misji poza granicami państwa, również w składzie TF50.  Przeważającą część służby byłem dowódcą sekcji specjalnej i instruktorem. Uważam, że od nowoczesnego sprzętu ważniejsze jest dobre wyszkolenie i dowodzenie. Funkcjonuje wiele systemów szkoleń, ale wiem, że ten, który oferujemy w Szkole Ognia, sprawdził się w realnym działaniu. Zapraszam do Szkoły Ognia.

WOJSKO I SŁUŻBY MUNDUROWE

Lessons learned – nasze doświadczenia i wnioski z realnych działań pomagają nam w  opracowywaniu nowych środków i materiałów dydaktycznych wspomagających proces kształcenia żołnierzy i funkcjonariuszy.  Projektujemy i realizujemy szkolenia poligonowe, kursy specjalistyczne oraz szkolenia dokształcające (jako żołnierze organizowaliśmy szkolenia międzynarodowe wojsk specjalnych NATO). Przygotowujemy programy szkolenia dostosowane

do potrzeb, obejmujące m.in. planowanie operacji, prowadzenie rozpoznania, prowadzenie działań specjalnych, dowodzenie podczas walki, taktykę walki

z bronią palną (długą i krótką) oraz doskonalenie indywidualnych umiejętności strzeleckich. Naszą specjalnością są: działania taktyczne pododdziałów specjalnych i rozpoznawczych oraz działania niekonwencjonalne i przeciwdywersyjne. Wiedza i umiejętności instruktorów, których doświadczenie jest udokumentowane, stoi do dyspozycji.


PROFESJONALNE SZKOLENIA WOJSKOWE. TAKTYKA WALKI BRONIĄ PALNĄ

(placeholder)

UWAGA: oferta nie jest dostępna dla osób cywilnych.

KONTAKT

OSOBY CYWILNE

AGENCJE OCHRONY, STOWARZYSZENIA I ORGANIZACJE PROOBRONNE

Szkolenia dla grup zorganizowanych i kursy indywidualne. Potrafimy przygotować program odpowiadający potrzebom danej formacji. Podstawowe

i zaawansowane szkolenia z doskonalenia obsługi i strzelania oraz taktyki walki bronią palną. Działania taktyczne w małych i większych zespołach. Dowodzenie podczas sytuacji taktycznych. Wszystko oparte o doświadczenia z realnych działań. Nie prowadzimy szkolenia ze strzelania typowo sportowego.

UWAGA: oferta jest dostępna dla osób cywilnych (przy spełnieniu warunków określonych w regulaminie szkolenia)

SZCZEGÓŁY

(placeholder)

UNIKALNE MOŻLIWOŚCI SZKOLENIA

OŚ TAKTYCZNA 360º, KILLHOUSE, OŚ LONG 200M, 3 OSIE STRZELECKIE

POJAZDY I SYMULACJA POLA WALKI

WYSTAWIAMY CERTYFIKATY POŚWIADCZAJĄCE ODBYCIE SZKOLEŃ

Po zakończeniu szkolenia Organizator wystawia certyfikat zaświadczający o uczestnictwie w szkoleniu. Do certyfikatu załączany jest Suplement z wykazem przerobionych zagadnień oraz wykazem wyników osiągniętych podczas strzelań i sprawdzianów. Certyfikat uprawnia do udziału w szkoleniach ogniowych i instruktorsko-metodycznych organizowanych przez SZKOŁĘ OGNIA zgodnie z kwalifikacją wymaganą w OFERCIE.

Dbamy o bezpieczeństwo i najwyższą jakość szkoleń. Zajęcia prowadzą wyłącznie instruktorzy posiadający udokumentowane doświadczenie instruktorskie oraz uprawnienia związane z nauką praktyczną zawodu. Wiedza przekazywana przez naszych instruktorów jest wynikiem doświadczeń wyniesionych z realnych działań bojowych oraz wieloletnich ćwiczeń w jednostkach specjalnych. Każdy instruktor jest weryfikowalny. Każdemu uczestniczącemu w zajęciach gwarantujemy i poświęcenie czasu. Nie oszczędzamy tam, gdzie nie warto oszczędzać. Zadowolenie naszych Klientów jest najważniejsze. Nasza ocena jest zawsze sprawiedliwa.

(placeholder)

SZKOŁA OGNIA W CAŁEJ POLSCE. WARSZTATY WYJAZDOWE

Współpracujemy z ośrodkami szkoleniowymi w całej Polsce. Wymieniamy doświadczenia i wspólnie organizujemy warsztaty. Jeśli chcesz zaprosić nas do siebie - napisz do nas. Określimy Twoje potrzeby i uzgodnimy program oraz najlepiej odpowiadający termin.

Na terenie ośrodka OSR Strzelnica w Kochcicach k. Lublińca zostały zlokalizowane nasze strzelnice i pole taktyczne. Ściśle współpracujemy przy realizacji wielu projektów. Teren jest doskonale przygotowany dla prowadzenia zajęć nawet dla dużych grup. Ośrodek zapewnia dodatkowo wysokiej jakości zaplecze hotelowe, gastronomiczne i SPA. To również dobra oferta dla osób cywilnych pragnących wykorzystać rodzinny weekend na doskonalenie swoich umiejętności.  

SPECJALNA OFERTA HOTELOWA DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ

KOMFORTOWE ZAPLECZE HOTELOWE, GASTRONOMICZNE I REKREACYJNE

SZKOLENIA DOKSZTAŁCAJĄCE DLA REZERWISTÓW

Szczegóły oferty podane są w opisach szkoleń.

NASZE STANDARDY

NIEPUBLICZNY OŚRODEK DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

(placeholder)