NASZE DOŚWIADCZENIE SZKOLENIOWE

Doskonaliliśmy swoje umiejętności przez lata służby, szczególnie w czasie wykonywania  zadań bojowych. Uczyliśmy się również od najlepszych (SAS, ODA, Navy Seals). Równolegle tworzyliśmy własne systemy szkolenia i doskonaliliśmy je przez lata. W trakcie służby  wojskowej organizowaliśmy szkolenia międzynarodowe dla jednostek NATO, w tym międzynarodowe szkolenia wojsk specjalnych. Szkoliliśmy jednostki wojskowe i formacje specjalne w Afganistanie. "Afgańskie Tygrysy" (jednostka specjalna afgańskiej policji) i ATF-444 (antyterrorystyczna jednostka policji afgańskiej) to przykłady dokonań naszych instruktorów w zakresie wyszkolenia.


Polscy specjalsi szkolą antyterrorystów w Afganistanie – Polska Zbrojna

Polscy komandosi szkolą afgańskie siły bezpieczeństwa - PAP

Dowiedz się więcej o Jednostce Wojskowej Komandosów

WIARYGODNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE.TU SZKOLĄ ZAWODOWCY

AKTUALNOŚCI

WYŁĄCZNIE WIARYGODNI INSTRUKTORZY

Tutaj nikt nikogo nie udaje. Nasi instruktorzy w większości wywodzą się z JW 4101 - Jednostki Wojskowej Komandosów (wcześniej 1 Pułku Specjalnego Komandosów). Dbamy o wizerunek naszej jednostki, dlatego dbamy o jakość i wiarygodność naszych ludzi. W Szkole Ognia  stawiamy na sposób przekazywania wiedzy. Ma być zrozumiały i efektywny. Uważamy, że żeby wiedzieć, trzeba właściwie zrozumieć. Każdy z instruktorów posiada udokumentowane doświadczenie i posiada wszelkie wymagane uprawnienia. Osobiście gwarantuję najwyższe kompetencje instruktorów. Prowadzimy cykliczne zajęcia dla naszych instruktorów.                 

                                                                                                                                                                                                                       JACO


Zajęcia instruktorsko - metodyczne pozwalają na udoskonalanie systemu szkoleniowego. Każdy instruktor regularnie podnosi swoje kwalifikacje.

To warunek pracy w Szkole Ognia.